Camping Grill

Camping Grill tek Dajti Paradise

Veranda gjate stines se veres , sherben si ambjent per kafe, caj, apo dreka dhe darka. Pjesa me e vecante e verandes eshte edhe “Kopeshti Edenit” ku arredimi dhe ambjenti eshte me privat per te kaluar mes miqve e te aferm.