Veranda

Veranda ne Dajti Paradise ofron nje pamje te mrekullueshme ne cdo stine te vitit.

Veranda Shalom eshte nje nga ambjentet me te pelqyera nga vizitoret, pasi ofron nje pamje te mrekullueshme te gjithe pjeses te Tiranes. Veranda gjate stines se veres , sherben si ambjent per kafe, caj, apo dreka dhe darka. Pjesa me e vecante e verandes eshte edhe “Kopeshti Edenit” ku arredimi dhe ambjenti eshte me privat per te kaluar mes miqve e te aferm.