Mirësevini te Dajti Paradise.

Restoranti Dajti Paradise

Tërësisht i rinovuar në vitin 2017 ne ju ofrojmë komoditet dhe një menu të pasur me gatime tradicionale dhe organike. Thuajse çdo produkt që serviret është i prodhuar në fermën tonë në Dajti Paradise.

Restoranti Jashte

Restoranti i jashtëm ju jep mundësinë të shlodheni dhe provoni gatimet tona duke shijuar njëkohësisht pamjen e qytetit të Tiranës si në pëllëmbë të dorës.

Restoranti Brenda

Restoranti brenda i kompletuar ne 2017 ju jep mundesine te drekoni apo darkoni ne ditet me shi apo gjate muajve te dimrit.

Camping dhe Grill

Hapësira e pajisur me barbekju si dhe me tavolina është e disponueshme për të gjithë, familje apo grupe turistësh ditorë.

Fushe sporti

Nje lendine me bare te njome 1000m2 ,ju pret per te luajtur futboll, volejboll, basketboll, ngjitje ne mal dhe plot lojra te tjera popullore.

VERANDA

Veranda eshte nje nga ambjentet me relaksuese , ne ajer te paster, dhe me nje panorame magjike ne cdo stine te vitit.

AKOMODIMI

Dajti Paradise ju ofron mundësinë për të qëndruar më gjatë duke u akomoduar në një prej 6 vilave tona, disa prej të cilave edhe me oxhak.

Ku ndodhemi?

Dajti Paradise ndodhet ne Parkun Kombetar te Dajtit, vetem 44 minuta larg nga Tirana,